Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

usun zamknij

Ostatnio dodani

NZOZ MIKOMED
drTeresa Mikosińska
Chirurg ogólny

godziny przyjęć

91-116 Łódź, ul. Traktorowa 13

42 6558875

Mikomed jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, funkcjonującym już od 2006 roku. Wspomniana przychodnia ma charakter wielospecjalizacyjny, ale kluczowymi profilami naszej działalności są: stomatologia, endokrynologia, ginekologia. Ponadto do Państwa dyspozycji są również poradnie: naczyniowa i onkologiczna oraz gabinet rewitalizacji. Świadczymy także na rzecz naszych Pacjentów usługi pielęgniarskie.
Nasza doświadczona kadra medyczna ciągle podnosi swoje umiejętności, aby spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów. Stale podnosimy nasze normy, aby móc wychodzić naprzeciw potrzebom Pacjentów. Zaangażowani w Mikomed specjaliści są cały czas w gotowości i chętnie udzielą odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Pacjentów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i zminimalizować stres.
Jakiekolwiek oferowane przez nas zabiegi i operacje odbywają się z użyciem wyposażenia medycznego najwyższej klasy, w nowocześnie urządzonych salach. Mało tego, do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy kilka sal do krótkoterminowej hospitalizacji, a także ku uciesze ich rodzin spoza Łodzi oferujemy w pełni zaopatrzony pokój gościnny. Dzięki temu bliski Pacjenta może czuwać przy nim po operacji. Podnosi to komfort i łagodzi stres, a co za tym idzie - powrót do zdrowia przebiega szybko i bez zaburzeń.
Nasza nowoczesna przychodnia Mikomed zlokalizowana jest przy ulicy Traktorowej 13, w Łodzi. Przewidzieliśmy także udogodnienia dla niepełnosprawnych w postaci miejsc parkingowych oraz windy, dzięki której mogą się bez większych problemów poruszać po obiekcie.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.mikomed.pl/ Zapraszamy!

Teresa Mikosińska lekarz medycyny o specjalności Chirurg ogólny, Łódź, łódzkie

NZOZ MIKOMED, dr, Teresa Mikosińska , specjalista Chirurg ogólny, Łódź, łódzkie

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją